PRÁVĚ HRAJE
Supagroup
She's Hot (I'm on a Roll)
NABÍDKA
PROGRAM
  • Pondělí
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Noční proud
    05:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    06:40
    06:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    12:40
    12:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    15:40
    15:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    20:00
    22:00
    Bigbeatový dějepis Orlicka
    Jiří Červinka, Václav Kaplan
    Sudý týden
    20:00
    22:00
    Bigbeatový dějepis Orlicka (repríza)
    Jiří Červinka, Václav Kaplan
    Lichý týden
    22:00
    00:00
    Večerní vysílání
  • Úterý
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Noční proud
    05:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    06:40
    06:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    12:40
    12:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    15:40
    15:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    20:00
    21:00
    Večerní vysílání
    21:00
    23:00
    Grossákova taktovka
    Tomáš Grosskopf
    Sudý týden
    21:00
    23:00
    Grossákova taktovka (repríza)
    Tomáš Grosskopf
    Lichý týden
    23:00
    00:00
    Večerní vysílání
  • Středa
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Noční proud
    05:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    06:40
    06:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    12:00
    18:00
    Odpoledne na Orlicku
    12:40
    12:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    15:40
    15:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    18:00
    21:00
    Rocková muzika
    21:00
    23:00
    120 minut INDEPENDENT
    Milan Džurban
    Lichý týden
    21:00
    23:00
    120 minut INDEPENDENT (repríza)
    Milan Džurban
    Sudý týden
    23:00
    00:00
    Večerní vysílání
    Sudý týden
    23:00
    00:00
    Long Play Club
    Milan Džurban
    Lichý týden
  • Čtvrtek
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Noční proud
    05:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    06:40
    06:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    12:00
    18:00
    Odpoledne na Orlicku
    12:40
    12:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    15:40
    15:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    18:00
    22:00
    Rocková muzika
    22:00
    00:00
    Na shledanou po desáté (repríza)
    Petr Dostálek, Zbyněk Kutra
    Lichý týden
  • Pátek
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Noční proud
    05:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    06:40
    06:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    12:00
    19:00
    Odpoledne na Orlicku
    12:40
    12:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    15:40
    15:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    19:00
    21:00
    Podvečer na Orlicku
    Ladislav Urbánek
    21:00
    00:00
    Večerní vysílání
  • Sobota
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Večerní vysílání
    05:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    20:00
    00:00
    Večerní vysílání
  • Neděle
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Večerní vysílání
    05:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    20:00
    22:00
    Café
    Karel Pospíšil
    22:00
    00:00
    Večerní vysílání
PLAYLIST celý playlist
14:17Blondie
Heart of Glass
14:14Helix
Rock You
14:11Shinedown
Call Me
14:07Tata Bojs
Radioamater
14:03Nazareth
Love Hurts
HLASUJ!
MINI HITPARÁDA BATTLE
CITIZEN 37 - Under The Moon
ESKAMOTER - Pražská balada
BECK - Up All Night

Výsledky si poslechni v pořadu 120 minut INDEPENDENT.