Odpoledne na Orlicku
Reckless Love | Animal Attraction

SPUSTIT RÁDIO

ON AIR

Odpoledne na Orlicku

PRÁVĚ HRAJE

Reckless Love | Animal Attraction

Zobrazit celý playlist

Rádio Orlicko

ON AIR

Odpoledne na Orlicku

PRÁVĚ HRAJE

Reckless Love | Animal Attraction

Zobrazit celý playlist

ARCHÍV AKTUALIT

Aktualita - obrázek
LONG PLAY CLUB 8.5.2019 po 23.hod
AMIGO THE DEVIL - EVERYTHING IS FINE (2018) ... album Everything is Fine je jedním z nejlepších za rok 2018 ... Nic se ale v roce 2018 nevyrovnalo první velké desce rouhačského folkaře jménem Amigo The Devil. Everything Is Fine je album, které mě na pár týdnů poslalo do kolen, a vlastně jsem se z něj doteď nevyhrabal. Písničky o víře, nevíře, chlastu, zklamaní a o marném doufání ve smrt manžela tajné lásky. Johnny Cash nové generace, kterému by holky do vězení neposílaly své nahé fotky, ale Necronomicon. Až se trochu bojím, že v životě už nenarazím na lepší desku. (Danny z Kids & Heroes)
Napsáno: 07.05.2019
Aktualita - obrázek
LONG PLAY CLUB 24.4.2019 po 23.hod
DEAFKIDS – Metaprogramação (2019) ... Deafkids začínají tam, kde se kdysi zastavili Ministry, jejich zvuk jde ale mnohem dál. Je odzbrojující ve své údernosti, energický a neuchopitelný. Žádná takzvaně začínající kapela v mých uších v poslední době nevyrostla tak jako Deafkids (tedy nehledě na to, že první hudbu vydali už v roce 2012). Ďábelská muzika, která nepotřebuje ani jednoho rohatého, aby si zjednala pozornost. Konečně! (the aardvark)
Napsáno: 22.04.2019
Aktualita - obrázek
LONG PLAY CLUB 10.4.2019 po 23.hod
TRUE FIR - True Fir (2019) ... True Fir je nová kapela, kde se potkali členové Remek, Pacino a Hissing Fauna se neřídí základními rokenrolovými pravidly a nemá žádný promo fotky. A vlastně ani demo, ale True Fir slibují melodický dad rock, trochu slowcore i 90´s indie rock. Mysli na Polvo nebo The Van Pelt. (Fullmoon)
Napsáno: 09.04.2019
Aktualita - obrázek
LONG PLAY CLUB 27.3.2019 po 23.hod
BURNING STEPS - Pound Of Flesh (2019) ... Nová deska vyšla po 3 letech od předešlého LP Way Out a rok od poslední nahrávky (beneční split 7″ Bez Hranic s Kung-Fu Girlz). Release party alba proběhlo 1. března 2019 na Sedmičce. Burning Steps jsou punk rocková kapela z Mostu. Mají na kontě několik EPs, dvě split nahrávky a dvě dlouhohrající desky. Stejně tak i stovky koncertů po ČR i v rámci zahraničních turné. V minulosti se představili například jako support kapel Against Me!, Suicidal Tendencies, Boysetsfire nebo Gallows.(Kids&Heroes)
Napsáno: 26.03.2019
Aktualita - obrázek
LONG PLAY CLUB 13.3.2019 po 23.hod
DROM - TADY BŮH NENÍ ! (2018) ... navštívil jsem naprosto fantastický koncert DROM a proto zařazuji do LPC tento skvost ... Drom jsou v hlubinách českého undergroundu mým nejnovějším nálezem, přičemž jej považuji za jeden z mých nejvýznamnějších objevů, protože kapela hraje fakt světový post-metal, a přesně takový, jaký v posledních letech hojně vyhledávám. Jenomže Drom jsou zároveň specifičtí a dávají svému konání něco navíc, to něco, díky čemu si album pouštíte pořád a pořád dokola, aniž by vás přestalo bavit - skutečné emoce. A tak aktuální desce Tady Bůh není! pořád spolehlivě podléhám.(úvod recenze na marastmusic.com - http://marastmusic.com/Recenze/DROM-Tady-Buh-neni )
Napsáno: 11.03.2019
Aktualita - obrázek
LONG PLAY CLUB 27.2.2019 po 23.hod
POVODÍ OHŘE - Povodí Ohře (2018) - album roku 2018 dle hudebních cen VINYLA ... Povodí Ohře stojí na hlubších základech toho, co muzikanty formovalo. Temné blues, vysušená pouštní country, syrový garážový hard rock i punkový přístup k věci. To vše se rovnocenně propojuje s texty, jež oplývají značně specifickou poetikou. Temně melancholickou (Jsou starý hřbitovy / kde už se nepohřbívá. / Jdeš kolem náhrobků / a za zdí někdo sténá), tou, kterou oplývají opuštěná místa, která se před očima rozpadají, ale zároveň mají obrovský genius loci a uchovají paměť na lidi a příběhy, které mají tendenci se vytrácet. Jsou to proto vyprávění značně kusá, stojící často na jediné informaci, obrazu, vzpomínce. Minulost je s námi, přítomná neustále, Povodí Ohře tak občas narazí i na širší národní traumata (2. světová válka, vysídlení/osídlení, soudruhování ve skladbě KPP)...(výňatek z recenze Musicserver.cz https://musicserver.cz/clanek/58768/povodi-ohre-povodi-ohre/)
Napsáno: 24.02.2019
Starší »
Playlist CELÝ PLAYLIST
14:33Reckless Love
Animal Attraction
14:29Wasabi
Hvezdam Rozumim
14:24The Kills
Fuck The People
14:20Cooks & Bakers
Don't Hold Your Breath
14:18The Beach Boys
I Get Around
JSME POD KŘÍDLY ZKUŠENÝCH
Licence Creative CommonsORLICKO Media s.r.o.
Orgánem dohledu nad provozováním rozhlasového vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.